Feb
2013

Kāpēc sadarboties ar personāla atlases konsultantu?

Nesen veicām nelielu socioloģisko aptauju savu paziņu lokā, lai uzzinātu, kā viņi uztver mūs – rekrūterus. Visas atbildes var salikt trīs pamata kategorijās: pirmajā liekam tos dažus, kuri nezina mūsu darba specifiku; otrajā – tos, kuri mūs uztver galvenokārt kā palīgu darba atrašanā; trešie zina, ka piemeklējam darbiniekus dažādiem uzņēmumiem. Lai iedrošinātu un pavērtu arī jums ceļu pie sava uzticamā konsultanta, esam apkopojuši vairākus iemeslus, kāpēc šī sadarbība jums var noderēt šodien vai nākotnē.

  • Reāla iespēja atrast darbu. Atkarībā no darbības mēroga, atlases kompānijas īsteno vairākus projektus mēnesī = piedāvā darba iespējas vairākiem speciālistiem. Mēs, CVO Recruitment konsultanti katru gadu jaunas darba iespējas nodrošinām aptuveni 200 – 250 speciālistiem, profesionāļiem un vadītājiem. Savus kandidātus satiekam dažādos veidos – uzrunājam Linkedin, izmantojam savu  kontaktu loku, lai uzrunātu tos, kuriem vakance varētu būt saistoša, meklējam atbilstošus profesionāļus publiski pieejamās CV datubāzēs un, protams, no jūsu pieteikumiem uz izsludinātajām vakancēm. Esiet aktīvi un atvērti, lai varam satikties!
  • Karjera nākotnē. Viens no mūsu vadmotīviem – „nav labu vai sliktu kandidātu; katrs cilvēks ir īstais darbinieks kādai konkrētai darba vietai”. Un ticiet mums, pieredzējis personāla atlases speciālists šo saskaņu spēj saredzēt un novērtēt. Tāpēc, ja esat piedalījies kādā no mūsu personāla atlases projektiem, bet finālā uzņēmuma vadība amatu piedāvājusi kādam citam, ziniet, ka jūsu īstā iespēja ir vēl priekšā! Ja reiz esat iepazinies ar mūsu konsultanti, ir visas iespējas saņemt zvanu un piedāvājumu jaunas atbilstošas vakances sakarā! Aicinām sekot aktuālajiem piedāvājumiem mūsu mājaslapā.
  • Slēptās tirgus iespējas. Visai bieži ir gadījumi, kad no sava sadarbības partnera saņemam aptuveni šāda satura  zvanu: „pēc iespējas ātri (vēlams vakar) mums nepieciešams … speciālists”. Iemesli šādam zvanam var būt dažādi: darba apjoma pieaugums, nepārdomāta personāla plānošana, neparedzēta vakance. Steidzamā situācijā primāri apzinām mums pazīstamos speciālistus – tos, kuri uzticējuši mums savas karjeras vēlmes, ar kuriem bijusi tikšanās.
  • Sevis apzināšana. Nereti personāla atlases process darba meklētājam ļauj iepazīt sevi – uzzināt papildu un plašāku informāciju, kas atklājas gan klātienes intervijā, gan pēc personības un citu novērtēšanas testu izpildes. Personības vērtības, patiesās vēlmes, profesionālās spējas un sasniegumi – par šiem jautājumiem runājam darba intervijā, un reizumis atbildes pārsteidz pašu darba meklētāju.