Mai
2015

Jaunas darbavietas biznesa pakalpojumu centrā

title

2015.gada vasarā darbu Rīgā uzsāks uzņēmuma “Elfa Distrelec” biznesa pakalpojumu centrs, kur jaunas darbavietas sākotnēji tiks nodrošinātas līdz 20 darbiniekiem. “Elfa Distrelec” ir viens no lielākajiem elektronikas un automātikas produktu izplatītājiem Eiropā, kas pārstāvēts Šveicē, Vācijā, Austrijā, Zviedrijā, Nīderlandē, Itālijā, Norvēģijā, Dānijā, Somijā, Polijā un Baltijas valstīs. Vēl desmitiem valstīs visā pasaulē uzņēmumu pārstāv izplatītāji. “Elfa Distrelec” sadarbojas ar aptuveni 1000 vadošajiem piegādātājiem pasaulē; kopumā noliktavā atrodas vairāk nekā 250 000 produktu. Šobrīd uzņēmumā strādā aptuveni 700 darbinieki, veidojot ap 300 miljonu eiro lielu apgrozījumu. “Elfa Distrelec” pieder Šveices industrijas koncernam “Datwyler” – korporācijai ar ambicioziem attīstības plāniem. Viens no tuvākajiem projektiem ir biznesa pakalpojumu centra izveide Rīgā ar pamata fokusu uz finanšu datu apstrādes procesu nodrošināšanu visām “Elfa Distrelec” filiālēm. Darbam “Elfa Distrelec” biznesa pakalpojumu centrā tiks piesaistīti profesionāļi ar dažāda līmeņa pieredzi un kompetencēm: pakalpojuma centra vadītājs, komandu vadītāji (Team Lead), kā arī finanšu datu apstrādes speciālisti.

“Elfa Distrelec” sadarbības partneris darbinieku piesaistē biznesa pakalpojumu centram ir personāla atlases kompānija “CVO Recruitment Latvia”, kam ir ievērojama pieredze biznesa pakalpojumu centru attīstībā: līdz šim vairākiem nozares uzņēmumiem piesaistīti ap 500 dažādu specializāciju un līmeņu darbinieki.

Kā atzīmē “CVO Recruitment Latvia” biznesa attīstības vadītāja Liene Kubliņa, pieprasījums pēc finanšu nozares profesionāļiem šobrīd strauji pieaug, un 37% no visiem pērn uzņēmuma realizētajiem atlases projektiem bijuši tieši finanšu jomā. Pamatā pieprasīti ir pieredzējuši profesionāļi augstākā līmeņa finanšu vadības, finanšu kontroles un grāmatvedības pozīcijām. Ņemot vērā straujo ārpakalpojumu centru attīstību Latvijā, arī speciālisti ar 1 – 3 gadu pieredzi finanšu datu apstrādē un analīzē.