Jūn
2017

Personāla atlasē bez rāmjiem un robežām

title

Mainās tirgus, mainās klientu vajadzības, un tām līdzi pilnveidojam arī mūsu pakalpojumus!

Klasisko sadarbību personāla atlases projektu formātā papildina citi, novatoriski pakalpojumu veidi, ko varam realizēt, pateicoties plašam kontaktu lokam dažādās nozarēs. Lūk, pāris svaigākie projekti, kas izkāpj ārpus ierastajiem rāmjiem.

Profesionāļa piesaiste biznesa izpētei

Nozare: medicīnisko preču tirdzniecība.

Biznesa vajadzība. Baltijas tirgus analīze ar mērķi novērtēt biznesa perspektīvi – starptautiska uzņēmuma attīstības iespējas reģionā.

Risinājums. Tā kā šāda veida specifisku analīzi visefektīvāk uzticēt nozares profesionālim, mūsu darba mērķis bija piesaistīt ieinteresētu, farmācijas/medicīnas jomā pieredzējušu partneri, kas uz sadarbības līguma pamata īstenotu šo tirgus analīzi, apzinātu potenciālo klientu auditoriju un veiktu sākotnējos finanšu aprēķinus (biznesa plāns).

Rezultāts. Veiksmīgi realizēts projekts, 2 mēnešu laikā īstenota tirgus izpēte uzņēmuma vajadzībām, sadarbība ar piesaistīto profesionāli turpinās.

 

Pētnieka piesaiste inovāciju izstrādei

Nozare: industriālā ražošana.

Biznesa vajadzība. Uzņēmumā izveidota moderna jaunu produktu izstrādes laboratorija. Mērķis – piesaistīt zinātniekus eksperimentu veikšanai, tā sekmējot jaunu inovatīvu produktu izstrādi.

Risinājums. Uzņēmuma vārdā apzinājām un uzrunājām attiecīgajā nozarē praktizējošus pētniekus, kuri būtu ieinteresēti uzņēmuma piedāvātajā sadarbības formātā.

Rezultāts. Veiksmīgi realizēts projekts, uzņēmums noslēdzis vienošanos ar pētnieku par ilgtermiņa sadarbību.

 

Komplekss atbalsts darbinieku piesaistē

Situācija. Darba tirgum sašaurinoties, arī personāla atlases projekti iegulst citādā formātā. Arvien biežāk, piesaistot kvalificētu profesionāli, nepieciešamas vispusīgas konsultācijas un atbalsts abām pusēm.

Risinājums

  • Kompetenču novērtēšana un attīstība. Nav noslēpums, ka atsevišķas kompetences Latvijas darba tirgū varam uzskatīt par deficītām. Konsultējam uzņēmumus par konkrētu profesiju un kandidātu ar specifiskām kompetencēm pieejamību. Veicam kompetenču analīzi un darbinieka potenciāla novērtēšanu vajadzīgo prasmju apguvei.

  • Mobilitāte. Konsultējam uzņēmumus, kā efektīvi piesaistīt atbilstošus (šauras specifikas u.tml.) speciālistus, atrisināt transporta, dzīvesvietas, pārcelšanās jautājumus. Tādējādi tiek nodrošināta biznesa attīstība reģionos.

  • Darba devēja tēls un mārketinga atbalsts. Konsultējam arī gadījumos, kad uzņēmumam ir grūtības piesaistīt un/ vai noturēt darbiniekus. Nereti pie vainas ir darba devēja tēls vai citi faktori, par kuriem mēs ikdienā uzzinām sarunās ar kandidātiem. Esam par godīgu komunikāciju (protams, saglabājot konfidencialitāti), un ar saviem sadarbības partneriem atklāti runājam gan par riskiem, gan iespējām.

 

Ja arī Jūsu vajadzība saistīta ar nestandarta risinājumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantiem (info@cvor.lv).