Mārketinga asistents/-e

Šī vakance vairs nav aktuāla!

Tikkurila ir apdares krāsu, industriālo pārklājumu un ar krāsu produktiem saistītu preču importētājs un izplatītājs Latvijā. Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 1993. gada un ietilpst Tikkurila grupā.
Latvijā uzņēmums pārstāv Baltijas līmenī spēcīgo krāsu zīmolu Vivacolor, starptautiski atzīto krāsu un pārklājumu zīmolu Tikkurila, kā arī krāsotāju darbarīkus Anza un stikla šķiedras tapetes Tassoglas. Tikkurila var lepoties ar plašu klientu loku un realizēto projektu skaitu visā Latvijā. Tikkurila preces ir pārstāvētas lielākajos būvmateriālu un apdares materiālu veikalos visā Latvijā.
www.tikkurila.lv

Uzņēmums aicina komandai pievienoties:
MĀRKETINGA ASISTENTI/-U

Darba pienākumi:

  • Latvijas tirgum paredzēto sociālos kontu, korporatīvās un zīmolu mājas lapu uzturēšana;
  • Produktu aprakstu tulkošana un etiķešu tekstu veidošana un atjaunināšana;
  • Dokumentācijas nodrošināšana, kas nepieciešama ķīmisko produktu importam un tirdzniecībai;
  • Aktīva līdzdarbošanās un atbalsts mārketinga kampaņu un Tikkurila mācību centra pasākumu
    organizēšanā;
  • Dažādu reklāmas materiālu sagatavošana.

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā izglītība mārketingā vai uzņēmējdarbības vadībā;
  • Pieredze mārketingā vai darbā ar klientiem;
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas rakstiski un mutiski, krievu valodas zināšanas
    sarunvalodas līmenī;
  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru MS Office programmām un sociālajiem tīkliem;
  • Precizitāte un spēja ātri darboties.

Mēs piedāvājam:

  • Apmācību darba vietā, kas nepieciešama darba pienākumu veikšanai;
  • Darbu starptautiskā, stabilā un augošā uzņēmumā;
  • Ērtu darba vietu;
  • Ikmēneša atalgojumu 1100 EUR bruto;
  • Veselības apdrošināšanu.