Apr
2016

Dalība augstskolu karjeras dienās

title

“CVO Recruitment Latvia” konsultante Darja Savina TSI Karjeras dienā, stāstot par Latvijas darba tirgu. Foto: Transporta un sakaru institūta arhīvs.

 

Kā ik pavasari, arī šī gada martā izmantojām iespēju tikties ar jaunajiem talantiem vairākās Latvijas augstskolās. Nozīmīgākais šāda veida pasākums noteikti ir ikgadējā “Rīgas Tehniskās universitātes” Karjeras Diena, kuru, kā allaž, aktīvi apmeklēja ne tikai šīs, bet arī citu augstskolu studenti.

Interesanta tendence – ar katru gadu sastopam arvien jaunāku auditoriju. Arvien mazāk par karjeras iespējām interesējas vecāko kursu studenti, arvien vairāk – pirmkursnieki. Šogad – pat vidusskolēni.

Mūsu semināru tēmas:

  • RTU Karjeras dienā 3.martā: “Līderis manī”. Par to, kas īsti ir līderis un kā to attīstīt sevī.
  • Transporta sakaru institūtā 23.martā: “Tava nākotne sākas šodien. Par visu, kas svarīgs, ienākot darba tirgū.” divi paralēli semināri latviski un krieviski.
  • Latvijas Universitāte. Lekcija Personālvadības kursa ietvaros: “Personāla atlase. Nozares attīstība pasaulē un Latvijā, aktuālais un tendences.”
  • Banku Augstskola: seminārs par situāciju Latvijas darba tirgū un jauno speciālistu iespējām tajā.

 

Paldies visiem, ar kuriem mums bija iespēja tikties un iepazīties. Un paldies Tev, kas savu karjeras interešu pārstāvēšanu uzticēja mums.